ANALIZA KOLORYSTYCZNA - TEST ONLINE

 

analiza kolorystyczna

Kupując ubrania, z pewnością zdajesz sobie sprawę, że są kolory, w których jest Ci do twarzy, które pasują do Ciebie bardziej niż inne. Dzięki nim wyglądasz świeżo, dynamicznie a często nawet młodziej i zdrowiej. Są kolory, które sprawiają, że czujesz się pewna siebie.

Aby wyłonić spośród całej palety barw kolory, które najbardziej podkreślają Twoją urodę – należy przeprowadzić analizę kolorystyczną.

Pomysłodawcą analizy kolorystycznej jest szwajcarski malarz i pedagog sztuki, Johannes Itten (1888 – 1967). Zadał on uczniom jednej z klas malarstwa niezwykłe zadanie: kazał im malując, użyć tylko tych kolorów, które uważają odpowiednie dla samych siebie. Zauważył, że każdy z uczniów wybierał kolory, które odpowiadały odcieniom jego skóry, włosów i oczu. Johannes Itten przypisał owe kolory czterem porom roku: wiosennemu, letniemu, jesiennemu i zimowemu.

Jeśli zgodnie z tym rozróżnieniem określisz „swoje” kolory, znajdziesz barwy, które najlepiej wyeksponują to, co w Tobie najpiękniejsze. Jeśli zastanawiasz się do jakiej grupy kolorystycznej się zaliczasz WYKONAJ TERAZ DARMOWĄ ANALIZĘ KOLORYSTYCZNĄ. Poniżej, klikając przycisk "Wykonaj" uruchomisz test online analizy kolorystycznej.

 

Zapoznaj się z Regulaminem

Wykonaj

 

 
 
 

Sklep Luxlady

Zapraszamy
do sklepu internetowego Luxlady z biżuterią autorską, Polecamy bransoletki, kolczyki, naszyjniki i zawieszki. Aby ułatwić Ci zakupy w naszym sklepie stworzyliśmy możliwość wyboru naszej biżuterii według typu kolorystycznego wiosna, lato, jesień, zima.

Projekt

Projekt powstał po to, aby dostarczyć
TOBIE wiedzy, inspiracji i motywacji do zrealizowania TWOICH marzeń.
Nauczymy Cię jak:
- wybrać fasony ubrań, które najbardziej pasują do Twojej sylwetki;
- zrobić makijaż, który podkreśli Twój typ urody;
- dobrać fryzurę, która będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia.